Strona główna » Kołdry » Kołdra antyalergiczna

Kołdra antyalergiczna

Kołdra całoroczna antyalergiczna BAMBOO 200x220 AMZ WYPRZEDAŻ !!!

338,00 zł269,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 269,00 zł
dodaj do porównania

Kołdra całoroczna BIO Percal AMZ

356,00 zł339,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 339,00 zł
dodaj do porównania

Kołdra letnia AERELLE BLUE AMZ

369,00 zł349,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 349,00 zł
dodaj do porównania

Kołdra zimowa BIO Percal AMZ

364,00 zł349,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 349,00 zł
dodaj do porównania

Kołdra całoroczna AERELLE BLUE AMZ

429,00 zł399,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 399,00 zł
dodaj do porównania

Kołdra hipoalergiczna najlepszym sposobem na zmniejszenie uciążliwej dolegliwości

Kołdra antyalergiczna silikonowa
Kołdra antyalergiczna

Coraz większa części populacji światowej, w tym również odsetek naszych rodaków, cierpi na dolegliwości związane z różnorakimi alergiami. Postęp technologiczny i oderwanie od natury skutkują, bowiem tym, że na wiele rzeczy powoli przestajemy być uodpornieni, a co gorsza przekazujemy tę niepożądaną cechę kolejnym pokoleniom. Jednak każdy uczuleniowiec doskonale zdaje sobie sprawę, sama zmiana nawyków nie jest wystarczająca, by odwrócić wpływ czynników alergizujących. Niezbędne jest długotrwałe przyjmowanie farmaceutyków. Jednakże wpływ niektórych alergenów (np. roztoczy żerujących w kurzu, na tkaninach domowych) jesteśmy w stanie ograniczyć — wprowadzając do naszego życia odpowiednie tekstylia. I tak pomocna z pewnością będzie kołdra antyroztoczowa; podobnie jak zmiana materiałów, z których wykonana jest nasza garderoba.

Kołdra antyalergiczna to najpopularniejszy rodzaj kołder. Specjalne przeznaczone dla alergików i osób lubiących często prać kołdrę. Wysokiej jakości kołdry antyalergiczne i poduszki antyalergiczne nie pochłaniają kurzu. Kołdra antyalergiczna dla dzieci i dorosłych z materiałów blokujących roztocza.

 

Jaka będzie optymalna kołdra dla alergika?


Wiele osób jest uczulonych na pajęczaki z rodziny roztoczy, które przebywają najczęściej w domowym kurzu, ale także potrafią zagnieżdżać się w tkaninach pochodzenia naturalnego. Ich odchody oraz odnóża mogą powodować permanentny kaszel, swędzenie, a nawet duszności czy astmę. Stąd, tak ważną zdaje się kwestia doboru najlepszej kołdry dla alergików. Badania przyniosły nam wiedzę, że roztocza najbardziej upodobały sobie mikroprzestrzenie pomiędzy włóknami naturalnymi. Antyalergiczne działania prewencyjne – przypomnijmy, powinny przebiegać wielotorowo, z konsultacją u alergologa, włącznie. Jednakże jesteśmy w stanie zapobiec zwiększeniu się nasilenia alergii poprzez choćby to, że w naszej sypialni zagości kołdra antyalergiczna. Nasz rodzimy rynek producentów takich kołder nie pozostaje w tyle za zapotrzebowaniem klientów – możemy więc spodziewać się, że w sieci znajdziemy także polskie kołdry antyalergiczne różnych rodzajów.

 

Najlepsza kołdra antyalergiczna – gdzie taką znaleźć?


Nasz sklep oferuje specjalne kołdry (typu: kołdra silikonowakołdra hipoalergiczna), przygotowane z myślą o osobach uczulonych na znajdujące się w kurzu drobnoustroje. Z reguły, kołdra antyalergiczna 160x200 cm lub kołdra antyalergiczna 140x200 cm, to kołdry wykonane z włókna silikonowego o strukturze mikrofibry. Taka struktura, związanie poszczególnych nici daje gwarancję, że kołdra dla alergików, nie będzie sprzyjać osadzaniu się kurzu, a więc i rozwojowi kolonii roztoczy. Także większa, pikowana kołdra antyalergiczna 200x220 cm jest z reguły pikowana, dając tym samym pewność, utrzymania wypełnienia we właściwych miejscach. Innego typu kołdry dla alergików – polecane zwłaszcza dla niemowląt – prezentowane w naszym sklepie, posiadają niealergizujące wypełnienie z mieszaniny odpowiednio spreparowanych (zmiażdżonych) pędów bambusa i włókien silikonowych.


Antyalergiczne kołdry — czystość, świeżość i zdrowie w sklepie internetowym Poduszka.com.pl

 

Koldry antyalergiczne
Kołdry antyalergiczne
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu