wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » OBB Schwarzwald
Kontakt
Producenci

OBB Schwarzwald

Letnia kołdra z alpaki Alegra2 BLACK FOREST

Letnia kołdra ALPACA Alegra2 BLACK FOREST (brązowa wełna alpaki 100%)

879,00 zł819,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 819,00 zł
dodaj do porównania
Całoroczna kołdra z alpaki Alegra BLACK FOREST

Całoroczna kołdra ALPACA Alegra2 BLACK FOREST (brązowa wełna alpaki 100%)

999,00 zł939,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 939,00 zł
dodaj do porównania

Schwarzwald poduszki koldry


OBB GmbH

To niemiecki producent wysokiej jakości  kołder i poduszek i wypełnień naturalnych łączący najwyższą jakość materiałów z eleganckim i starannie dopracowanym wzornictwem.


Wszystkie produkty są projektowane i produkowane w fabryce w Lorrach w trosce o środowisko naturalne i dobrostan zwierząt. Łączy je tradycja, estetyka i jakość.

Firma czuje głębokie powiązanie ze swoim krajem rodzinnym. Wyraża to poprzez zaangażowanie jako główny partner Schwarzwald Tourismus GmbH (organizacji turystycznej Czarnego Lasu). Ich ekologiczne miejsce produkcji - które posiada własne głębokie studnie, instalację do recyklingu wody oraz jedną z największych elektrociepłowni w regionie - a także kolekcje, które nazwaliśmy na cześć kraju - BLACK FOREST (kolekcja premium) i SCHWARZWALD (kolekcja standardowa).

Wszystkie produkty, które wytwarza OBB Gmbh, oparte są na wysokiej jakości tkaninach i materiałach wypełniających, w połączeniu z doskonałą rzemiosłem. Oczywiście korzystamy z zasobów w sposób zrównoważony, dbając o bezpieczeństwo, zdrowie oraz aspekty związane z ochroną środowiska, z szacunkiem i uznaniem dla natury.

Ochrona zwierząt jest również jednym z najważniejszych priorytetów OBB Gmbh. Używamy tylko surowców pochodzących z certyfikowanych operacji zrównoważonych. Kategorycznie odrzucamy przekonanie, że zwierzęta muszą cierpieć dla naszych produktów i współpracujemy tylko z dostawcami, którzy podzielają nasze poglądy. Wykorzystujemy standard DOWNPASS, aby podkreślić nasze zerowe tolerancje wobec wyrywania pierza na żywo i przymusowego karmienia.

 

Schwarzwald marki i certyfikatyOprócz zrównoważonego pochodzenia surowców, gwarantują również najwyższą jakość. Niezależne audyty zapewniają, że skład wypełnień jest zgodny z przepisanymi wytycznymi. Ponadto, każda kołdra i poduszka, która opuszcza naszą firmę, przechodzi końcową kontrolę przez nasze zarządzanie jakością, aby zapewnić nienaganną jakość wykonania. Wszystko to jest możliwe tylko dlatego, że produkcję prowadzimy wyłącznie w zakładzie w Lörrach w Niemczech.

Dążymy również do bycia wiarygodnym partnerem nie tylko dla naszych klientów, ale również dla całego łańcucha dostaw. 

alt
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu