wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdry » Kołdra bambusowa

Kołdra bambusowa

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Kołdra bambusowakoldra bambusowa


Bambus — naturalny materiał, z którego produkują mnóstwo rzeczy. Włókno bambusa nie zawiera żadnej chemicznej substancji. Różni się swoją delikatnością i przyjemnie na dotyk. Ma szczególne przyrodnicze właściwości antybakteryjne, takie, co dezodoruje i stopują wzrost bakterii. Bambusowe włókno ma „dyszące właściwości" a są świetnym materiałem na lato do sypialni.
 

Bambusowe kołdry


Letnie kołdry z wypełnieniem z pełni naturalnego bambusowego włókna (z domieszką włókien syntetycznych HCS) - lekkie, powietrzne, zabezpiecza dobry sen, nie wywołuje alergii skóry. Kołdry z bambusowym włóknom dobrze regulują wilgotność i świetnie sprawdzają się latem, a także cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników z nadpotliwościąKołdry z bambusu są zrobione z materiału, który ma chłodzący i termoregulujący efektKołdry bambusowe z wypełnieniem z włókien celulozowych bambusa w różnych kolorach: biały, różowy, miętowy, kość słoniowa itp. Rozmiary kołder z bambusem: 

  • 140х200
  • 160х200
  • 200x200
  • 200х220 itd. 
Kołdra z bambusem produkowana są we wszystkich rozmiarach.
 

Regularna opieka za bambusowymi kołdrami?


Prać bambusowe kołdry należy przeważnie ręcznie czy w pralce na troskliwym reżimie. Temperatura opierunku nie musi przekraczać 30˚, intensywność wyciskania do 800 obrotów. Jeszcze przy opierunku bambusowych kołder kategorycznie zabroniono korzystać wybielaczem czy klimatyzatoremBambusowe kołdry trzeba przewietrzać na świeżym powietrzu i na słońcu (kiedy nie bardzo gorąco). Bez wątpienia kołdra z wypełnieniem bambusowym jest świetnym pomysłem na prezent. Jest to produkt bardzo potrzebny, a przy okazji ładny.
 

Bambusowe pościelowe narzędzia — to jakościowe, naturalne i pożyteczne. Tworząc niezwykle komfortowe warunki do odpoczynku, regeneracji i snu

Szeroki wybór kołder wykonanych z włókna bambusa. Zapoznaj się z naszą ofertą na naturalne i ekologiczne kołdry bambusoweKołdra bambusowa letnia czy kołdra bambusowa całoroczna? Przewiewne kołdry z bambusa w sklepie internetowym Poduszka.com.pl.