wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdry » Kołdra tencel

Kołdra tencel

Kołdra letnia TENCEL AMZ

Kołdra letnia Tencel AMZ

444,00 zł409,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 409,00 zł
dodaj do porównania
Całoroczna kołdra TENCEL AMZ

Kołdra uniwersalna Tencel AMZ

469,00 zł439,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 439,00 zł
dodaj do porównania

Kołdry z rewolucyjnymi włóknami TencelKoldra Tencel

 

Każdy człowiek spędza w łóżku dość dużą część życia. Bardzo ważne jest zatem by czas ten spędzić wygodnie. Od wieków udoskonalanewypełnienia kołder i poduszek, by podnieść jakość wypoczynku. Wraz z nadejściem rewolucyjnego materiału, jakim jest Tencel, w końcu można odpocząć pod wygodną kołdrą z Tencel.

 

 

Dlaczego wybór padł na Tencel?

 

Materiał TENCEL otwiera nowy rozdział w technologii włókien. Jest to przełomowa struktura włókna nanofibryli. Nowoczesne włókno Tencel łączy wszystkie atuty innych włókien:

  • jest chłodny jak len,
  • grzeje jak wełna,
  • miękki jak puch,
  • w dotyku przypomina jedwab,
  • posiada wytrzymałość poliestru
  • i lepiej chłonie wodę od wełny czy bawełny.


 

Kołdra Tencel

 

Jest to produkt w pełni zaspokajający potrzeby w zakresie wygodnego i bezpiecznego snu dla dorosłych i dzieci. Połączenie idealnie gładkiej powierzchni włókna i doskonałej absorpcji wilgoci stwarza pozytywny klimat dla skóry, co łagodzi jej dolegliwości. Co więcej, struktura tego materiału nie daje szans na rozwój bakterii, usuwa wilgoć z powierzchni skóry do wnętrza włókien. Ze względu na te walory ten rodzaj włókien dystansuje się od pozostałych, zajmując pozycję lidera. Żaden inny materiał nie ma tak dobrych parametrów.


 

Kołdra Hefel Tencel 101 edition całoroczna

 

Produkt ten jest polecany ze względu na jego wyjątkowe właściwości. Firma Hefel jest Austryjackim producentem wysokojakościowych kołder. Zastosowanie do wypełnienia włókna Tencel pochodzącego w 100% z celulozy drzewnej zapewnia wyjątkowy komfort. Co więcej, kołdry tencel gwarantują nieporównywalny poziom higieny snu oraz znacznie ograniczają rozwój bakterii.

Luksusowa Kołdra Hefel Tencel 101 edition całoroczna – dostępna w sklepie internetowym Poduszka.com.pl

 

 

Kołdra Lyocell — czym się wyróżnia?

 

Biorąc pod uwagę budowę kołdry, Lyocell jest to materiał tkany z nanowłókien. Mają one właściwości podobne do Tencelu czyli znakomici właściwości oddychające.

Lyocell, tencel - wykonany z włókien otrzymywanych z masy celulozowej przy użyciu przędzenia na mokro. Podobny do jedwabiu.

 

Kołdra z Tencel Lyocell jest całkowicie antyalergiczna. Wyprodukowana została z najwyższej jakości włókien, które zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza oraz idealną wilgotność. Kołdry Tencel mają dobre opinie.


Z jakiego drewna pochodzi Tencell Lyocell?


Włókno celulozowe, które jest pozyskiwane z drewna eukoliptusowego.

Oferujemy kołdry z włókna Tencelu, pościel z Tencelu i poduszki do spania Tencel. Zapraszamy! 

koldry tencel
Kołdry TENCEL
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu