{__SARE}
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » notte
Kontakt
Producenci

notte

notte

Kołdry i poduszki ręcznie wykonane w Polsce


notte to marka, która rozumie, że jakość snu ma ogromne znaczenie dla Twojego codziennego życia. Oferta obejmuje wyjątkowy produkty: luksusowe kołdry, poduszki oraz akcesoria z myślą o Twoim komforcie.

Najwyższej jakości tekstylia domowe dla snu powstać mogą tylko i wyłącznie dzięki połączeniu wieloletniego doświadczenia, znajomości produktu oraz wysokich umiejętności szycia. Odchodząc od fabrycznych metod, kołdry i poduszki notte szyte ręcznie w zakładzie położonym na górzystym południu Polski. Dzięki koncentracji na szczegółach oraz wieloletniej praktyce zapewnią najwyższy komfort snu.

 

alt

 

Naturalny i nowy puch gęsi


Wypełnienie produktów stanowi naturalny, nowy biały puch gęsi. Kluczowym aspektem jest zapewnienie najlepszego puchowego wypełnienia do kołder i poduszek. Dlatego wszystkie produkty zakwalifikowane są do najbardziej restrykcyjnej Klasy I, a czystość naszego puchu wynosi 1000 mm.

 

Co musisz wiedzieć o puchu

 

Stopień sprężystości: Stosunek objętości do wagi puchu oraz jego zdolności do kompresowania się i rozprężania. Mierzona w jednostce cubic inch (cu. in.)
Norma puchu: EN12934: Bardzo wysoka europejska norma mierzenia parametrów puchu.
Czystość: Stopień czystości wskazuje na brak domieszek innych elementów. 1000 mm to najwyższy, możliwy wskaźnik.

Kołdry i poduszki od firmy Animex wypełnione naturalnym nowym puchem gęsim. Dostępne w standardowych rozmiarach i w innych rozmiarach pod zamówienie.

 Notte to nie tylko marka, to obietnica spokojniejszego snu i odprężającego wypoczynku. Produkty notte nie tylko dekorują Twoje wnętrza, ale również tworzą miejsce, w którym odnajdziesz spokój i w pełni odetniesz się od codziennego zgiełku.
 

Jeśli marzysz o lepszym śnie i chcesz zadbać o swoje codzienne samopoczucie, Notte jest Twoim odpowiedzią. Dajemy Ci komfort, jakość i elegancję w jednym. Odkryj ofertę notte i pozwól, aby Twój sen stał się wyjątkowy dzięki Notte.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu