wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdry » Kołdra wełniana

Kołdra wełniana

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Kołdra wełniana owcza w poszyciu bawełnianym

Wełniana kołdra stwarza idealny mikroklimat w łóżku. Sierść owcza pozwala ciału pełnowartościowy dyszeć, ona wchłania wilgoć, którą organizm wydziela w trakcie snu i utrzyma ciało człowieka w suchym cieple. Reguluje temperaturę i tworzy komfort dla zdrowego snu. Sierść neutralizuje trujące substancje, co wydziela się z organizmu z potem, i ma pozytywne jakości. Kołdra wełniana w poszyciu bawełnianym elastyczna i miękka.
 

Kołdra wełniana owcza zalety


W skład kołdry z sierści wchodzi lanolina — zwierzęcy wosk, który znajduje się w wewnętrznej pustce włosków. Ta aktywna lecznicza substancja, która ma przeciwzapalną właściwość. Nagrzewając się od temperatury naszego ciała, lanolina łatwo przenika przez skórę i dobroczynnie działa na mięśnie, stawy, grzbiet, układ oddechowy, a także stymuluje krwiobieg i czyni, przy czym odmładzające działanie na skórę, czyni jej więcej prężną i elastyczną.

Jak mówią eksperci, naturalna sierść zabezpiecza aktywną cyrkulację powietrza. Powietrze, przez sierść, wynosi z sobą części kurzu i brudu. Właśnie tak odbywa się przyrodnicze oczyszczenie włókna. Ten efekt potężnieje przy działaniu wilgotnego powietrza. Również, lanolina, co mieści się we włoskach sierści, ma antybakteryjne właściwości i broni wyroby od mikroorganizmów.
 

Jaką kołdrę wełnianą kupić?


Kołdra wełniana zimowa czy całorocznaKołdra z wypełnieniem z owczej wełny może być zimowa, całoroczna i na lato. Zależy od ilości (wagi) wełny w środku kołdry. Kołdry z owczej wełny w różnych rozmiarach dla jednej osoby:

  • kołdra wełniana 140x200
  • kołdra wełniana 150x200
  • kołdra wełniana 155x200
  • kołdra wełniana 150x220
  • kołdra wełniana 160x200
  • kołdra wełniana 160x220

Kołdra wełniana na dwie osoby:

  • kołdra wełniana 180x200
  • kołdra wełniana 200x200
  • kołdra wełniana 200x220
  • kołdra wełniana 220x240 (królewski rozmiar)
 
Zwróćcie uwagę na jakość bawełny! Tania tkanina neutralizuje zalety kołdry wełnianej. Polecamy kupować kołdrę w jakościowej tkaninie: 100% miękka bawełna i najlepiej satyna.

Godząc tylko lepsze, co może zaproponować nam przyroda z najnowszymi technologiami, które nie szkodzą delikatnym naturalnym włóknom. Sklep internetowy Poduszka.com.pl proponuje tylko jakościowe kołdry wełniane.

Prawidłowo dobrana kołdra wełniana, zagwarantuje nam mocny i zdrowy sen, a jak wiadomo „Dobry sen – to dobry dzień!”. Sklep z tekstyliami online Poduszka.com.pl

Kołdra wełniana