Strona główna » Vossen

Vossen

Vossen

Historia produkcji VOSSEN


VOSSEN, jeden z najbardziej znanych producentów frotte w Europie. Znajduje się w Jennersdorf w austriackim Burgenlandzie.


VOSSEN produkuje rocznie 6 milionów wysokiej jakości produktów, takich jak: ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe. Przez niemal 50 lat VOSSEN wytwarza wspaniałe jakościowo ręczniki, w Jennersdorf na południowym wschodzie Austrii. Każdego roku przetwarza się tam kilka ton przędzy na piękne produkty frotte.


VOSSEN przykłada dużą sil do jakości, innowacji, nowych wzorów i zrównoważonego rozwoju. Tekstylia domowe VOSSEN zawdzięczają swoją jakość i unikalność rewolucyjnej technologii produkcji: technologii AIRpillow.

 

Grupa VOSSEN


W 1925 roku założyciel firmy, Burghardt VOSSEN, miał pomysł, aby przekształcić luksusowy produkt, jakim jest frotte, w dostępny artykuł. W 1951 roku Burghardt VOSSEN był także pierwszą osobą, która wynalazła szlafrok oraz płaszcz kąpielowy z frotte. Dzięki tym pomysłom założył on fundamenty dla sukcesu firmy VOSSEN. Dziś VOSSEN eksportuje swoje wysokiej jakości ręczniki, szlafroki i dywaniki łazienkowe do ponad 43 krajów na całym świecie.


Od 2004 roku VOSSEN jest własnością Linz Textil AG.


Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Materiał:

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu