wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdry » Kołdra konopna

Kołdra konopna


konopna kołdra
Kołdra konopna

Kołdra konopna


Kołdra z wypełnieniem konopi jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które pragną zadbać o własne zdrowie, a także dobro planety.

 

Właściwości kołdra konopna


Naturalna i zdrowa kołdra konopna jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób, które posiadają bardzo delikatną skórę. To oznacza, że można wykorzystać ją zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, cierpiących na alergie czy choroby skórne.


Całoroczna kołdra konopna

Bez względu na porę roku. Kołdra konopna na lato pomoże ochłodzić skórę i sprawi, że nawet przy szczególnie upalnej aurze zachowasz komfort nocą. Kołdra konopna zimowa dokładnie odizoluje Cię od chłodnego powietrza w pomieszczeniu i sprawi, że zapomnisz o zimnie, które panuje na dworze.

Oprócz doskonałych właściwości o każdej porze roku, kołdra konopna ma jeszcze jedną zaletę: przepuszcza powietrze, a co za tym idzie - nie powoduje nadmiernej potliwości.


 

Idealna dla alergików


Kołdra konopna wykazuje działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybicze. To oznacza, że antyalergiczna kołdra z wypełnieniem konopnym może być doskonałym wyborem dla dzieci i dorosłych, cierpiących z powodu alergii czy astmy.

 

Różne rozmiary kołder z konopi


Kołdra konopna dla dzieci powinna być dopasowana do jego wieku oraz wzrostu. Podczas gdy kołdra konopna dla dorosłych może mieć nawet 2 metry szerokości, modele dla dzieci powinny być nieco mniejsze, by ułatwić najmłodszym samodzielne przykrywanie się w nocy.

Dlatego też dostępne są kołdry konopne rozmiary:
 • 135x200,
 • 140x200, 140x220,
 • 155x200, 155x220,
 • 160x200, 160x220,
 • 200x200, 200x220,
 • 240x200, 240x220,
 • 260x220, 260x240,
 • 280x260 i inne rozmiary standartowy, pod zamówienie.
Wybierz kołdrę konopną o wymiarach, które najbardziej Ci odpowiadają i ciesz się przyjemnym, bezpiecznym wypoczynkiem nocą lub ożywczą drzemką w ciągu dnia.

 

koldra z wkladem konopianym
Kołdra konopie
 

Pięć zalet kołder konopnych:
 

 1. Trwałość: Konopie są jednym z najbardziej wytrzymałych materiałów naturalnych, co oznacza, że kołdry konopne są bardzo trwałe i odporne na zużycie. Mogą służyć przez wiele lat bez potrzeby wymiany.

 2. Przewiewność: Konopie są bardzo przewiewnym materiałem, co oznacza, że kołdra konopna będzie doskonale nadawać się do użytkowania w cieplejszych miesiącach. Materiał ten pozwala na swobodny przepływ powietrza, zapewniając komfortowy sen.

 3. Hipoalergiczność: Konopie są naturalnie hipoalergiczne, co oznacza, że kołdry konopne są dobrym wyborem dla osób z alergiami. Materiał ten jest odporny na roztocza i inne alergeny, które mogą powodować problemy ze snem.

 4. Ekologiczność: Konopie są bardzo ekologicznym materiałem, ponieważ nie wymagają dużej ilości wody ani nawozów do wzrostu. Poza tym są rośliną wieloletnią, co oznacza, że nie wymagają ciągłego sadzenia i zbierania, co z kolei przyczynia się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

 5. Odporność na pleśń i grzyby: Konopie są naturalnie odporne na pleśń i grzyby, co oznacza, że kołdra konopna jest mniej narażona na rozwój pleśni i grzybów. To oznacza, że jest to dobry wybór dla osób mieszkających w wilgotnych lub zacienionych obszarach, gdzie pleśń i grzyby mogą być problemem.Gdzie kupić kołdrę z konopi?


Różne rozmiary oferuje sklep internetowy konopnych kołder Poduszka.com.pl Możesz znaleźć w nim rozmaite modele, dopasowane do potrzeb różnych osób. Wszystkie kołdry konopne łączy jedno: komfort użytkowania oraz korzystny wpływ na zdrowie.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu