wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Poduszki » Poduszki antyalergiczne

Poduszki antyalergiczne

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Poduszka antyalergiczna


Jeśli masz alergię na puch (czy inne naturalne wypełniacze), powinieneś wybrać poduszkę z wypełnieniem z włókien syntetycznych. Bardzo popularnymi są poduszki antyalergiczne — wybierają ich wiele osób!
 

Potrzebne kupić niedrogą i miękką poduszkę? Wtedy zwróćcie uwagę na poduszki z antyalergenem wypełnieniem! Oni nie wywołują alergię i są przepiękną alternatywą tradycyjnym puchowym poduszkom. Dla nadania większej prężnej wypełnienie rolują do malutkich kulek silikonowych.
 

Poduszki z syntetycznym włóknem niepolecane ludziom z intensywnym poceniem podczas snu. Pod jego działaniem, wypełnienie może szybko omylić się i poduszka antyalergiczna utraci formę, w tym przypadku polecana z czystym sumieniem antyalergiczna twarda poduszka gryczana. Zmienić antyalergiczne poduszki rekomenduje się (nawet z punktu widzenia higieny) po 1,5 - 3 roku używania, zależnie od intensywności spania na poduszce.
 

Duży wybór syntetycznych poduszek różnych rozmiarów i producentów. Poduszka z wypełnieniem z włókien syntetycznym nadaje się do prania w pralce. Możliwe suszenie w suszarce bębnowej, pod warunkiem, że będziesz się stosować do podanych na metce instrukcji. Poduszki antyalergiczne zawierające syntetyczne wypełnienie w sklepie Poduszka.com.pl


Poduszka antyalergiczna