Strona główna » Poduszki » Poduszka ortopedyczna

Poduszka ortopedyczna

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Wysokość poduszki:
Poszewka do poduszki (cm) :
Rozmiar i cena poduszki:

Poduszka przeciwzmarszczkowa My Face Pillow HEFEL (bez poszewki)

280,00 zł259,00 zł
Najniższa cena w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki to 259,00 zł
dodaj do porównania

Poduszki ortopedyczne
 

Poduszka ortopedyczna
Poduszka ortopedyczna

Żyjemy obecnie w czasach, w których coraz więcej ludzi posiada pracę siedzącą. Miliony osób na całym świecie pracują przez wiele dni w roku na swoich komputerach, przez co są niestety narażone na różnego rodzaju urazy kręgosłupa. Oczywiście rozwój technologii sprawia, że możemy zakupić przedmioty, które są w stanie zniwelować ból i sprawić, że będziemy w stanie złagodzić dyskomfort i zapobiec nasileniu się bólu.

 

Poduszka ortopedyczna do siedzenia spania


Poduszki ortopedyczne potrafią uratować życie wielu osobom na całym świecie. W pewnym wieku kręgosłup nie funkcjonuje już tak sprawnie, jak w młodości i musimy ratować się na wiele różnych sposobów. Tego typu wyroby przydają się także po wypadkach, które wymagają długiej i mozolnej rehabilitacji. Poduszka profilowana dzięki temu, że posiada ona falisty przekrój zapewnia jej użytkownikowi prawidłową ochronę odcinka szyjnego.

 

Spokojny sen


Osoby mające problemy z kręgosłupem bardzo często narzekają na ból w różnych jego odcinkach, tuż po przebudzeniu się. Jest to spowodowane źle dobraną poduszką i spaniem w pozycji, która zupełnie nie odpowiada naszemu kręgosłupowi. Poduszki ortopedyczne są więc bez wątpienia ratunkiem dla tych, którzy starają się znaleźć najlepsze wyjście z tego uciążliwego problemu. Większość tego typu poduszek wykonana jest ze specjalnej pianki, która sama się formuje i idealnie dostosowuje do naszego ciała.

Z naturalnych wypełniacze, tylko poduszka z łusek gryki - doskonale dostosowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, stabilnie go podtrzymując. Właściwości łusek gryczanych pozwalają wypełnieniu swobodnie się przemieszczać w środku poduszki.Kontakt ze specjalistą


Oczywiście przed dokonaniem zakupu każda mająca problemy z bólem kręgosłupa osoba, powinna skonsultować się ze specjalistą. Dzięki temu wspólnie będzie można dokonać wyboru i dokładnie zdiagnozować występujący problem. Szeroka dostępność poduszek ortopedycznych do siedzenia i spania sprawia, że każdy może dokonać trafnego wyboru i zakupić dla siebie wysokiej jakości wyrób. Komfort spania może zależeć również od materiału, którym będzie powleczona poduszka ortopedyczna i na ten aspekt również warto zwrócić uwagę.
 

Poduszka ortopedyczna w sklepie internetowym Poduszka.com.pl

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu