Strona główna » Poduszki » Poduszka do karmienia

Poduszka do karmienia

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Poduszki do karmienia
 

Poduszka do karmienia
Poduszka do karmienia

Okres ciąży oraz następujące bezpośrednio po nim macierzyństwo są niezwykłym czasem dla świeżo upieczonych rodziców. To okres, gdy poznajemy się z maluchem, uczymy siebie nawzajem i powoli docieramy w nieznanych nam dotąd rolach.


W takiej sytuacji wygodna poduszka poduszki do karmienia sprawi, że zarówno rodzic, jak i maluszek zachowają pełny komfort. Nachylona pozycja, jaką często przyjmujemy przy dziecku, może powodować przykre dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa. To z kolei oznacza znacznie mniejszy komfort życia i może prowadzić do braku cierpliwości, tak niezbędnej przy maleńkim dziecku.


Świetnym rozwiązaniem w tej kwestii jest również kura babci Dany. Ta propozycja od polskiej firmy La Millou pozwoli wygodnie ułożyć dziecko, a jej dodatkową zaletą jest duża uniwersalność: z łatwością posłuży ona również starszemu dzieci. Według opinii zadowolonych rodziców nawet kilkulatki chętnie wykorzystują kurkę do odpoczynku — zatem jest ona warta każdej złotówki!


Kolejnym rozwiązaniem jest rogal do karmienia, który przyjmuje kształt litery C, a nazwa wzięła się od wyrobu piekarniczego o zbliżonym kształcie. Z użyciem takiej poduszki również można komfortowo nakarmić dziecko — zarówno piersią, jak i z użyciem butelki, z zachowaniem wygody maluszka i rodzica. Co istotne, taka poduszka może być wykorzystywana również przez mamę w końcowym okresie ciąży, kiedy znalezienie wygodnej pozycji do snu graniczy z cudem. Gdy malec skończy kilka miesięcy — poduszka rogal może być zastosowana również w celu zachęcenia dzidziusia do leżenia na brzuchu: gdy delikatnie umieścimy malca w środkowej części poduszki na brzuszku, jego pole widzenia się zwiększy, a co za tym idzie — znacznie chętniej przebywa w tej pozycji, tym samym trenując mięśnie niezwykle istotne dla dalszego jego rozwoju.
 

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo szereg poduszek do karmienia, rogali i pięknych kurek, które z pewnością spełnią swoją funkcję i ułatwią pierwsze miesiące życia maleństwa.

Duży wybór poduszek do karmienia w sklepie internetowym Poduszka.com.pl

Zapraszamy do rozdziału tekstylia dla dzieci.

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu