Strona główna » Poduszki » Poduszka dla ciężarnych

Poduszka dla ciężarnych

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Poduszka dla ciężarnych. Idealne rozwiązanie dla ciężarnej kobiety.
 

Mogłoby się wydawać, że specjalna poduszka dla ciężarnych jest zbędną inwestycją, ale w praktyce jest zupełnie inaczej. Może potwierdzić to każda kobieta, która miała okazję ją użytkować. Ciąża jest oczywiście stanem błogosławionym powodem do radości, ale niestety nierzadko występuje szereg nieprzyjemnych dolegliwości, które mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. Panie oczekujące na nowego członka rodziny bardzo często mają problemy ze spaniem, trudno jest przyjąć dogodną dla siebie pozycję, unikając dyskomfortu i bólu. Z pomocą przychodzą poduszki dla ciężarnych, które wspierają ciało, ułatwiają zrelaksowanie się.

 

Dlaczego poduszka do spania dla kobiet w ciąży to dobry wybór?


Dobra poduszka do spania w ciąży powinna być wygodna i gwarantować wysoki komfort użytkowania. Tego właśnie potrzebuje przyszła mama, dogodnych warunków do wypoczynku. Trudno jednak oczekiwać tego od tych zwykłych poduszek używanych na co dzień.
Poduszki do spania dla ciężarnych kobiet różnią się od tych tradycyjnych pod wieloma względami – wielkością, kształtem, wypełnieniem. Są one podłużne, bardzo duże, mogące mieć nawet 180 cm długości. Na takiej poduszce można wygodne wypoczywać i spać. Jeśli chodzi o kształt, to popularne są poduszki dla ciężarnych w kształcie litery C, U i J. Wypełnione są one elastycznym surowcem, przez co wspaniale dostosowują się do kształtu zmieniającego się ciała kobiety, przyjętej przez nią pozycji. Przy wyborze należy zwrócić uwagę na to, czy wypełnienie poduszki jest antyalergiczne. Dobrze, jeśli możliwe będzie pranie poduszki w pralce. Nie może zabraknąć też łatwej do utrzymania w czystości poszewki.

 

Na korzyść poduszek do spania dla ciężarnych jest to, że podpierają one plecy, zapobiegają dolegliwościom bólowym karku, pleców, ramion, nóg. Korzystanie z takiej poduszki przeciwdziała powstawaniu obrzęków na nogach. Sprzyjają one poprawie ukrwienia całego cała, stanowią dobre oparcie dla brzucha, pozwalają na przybranie wygodnej pozycji i znoszą problemy ze snem. Pannie mogą przebierać w kolorach, wzorach i modelach poduszek, dzięki czemu każda znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.
Dobrym wyborem będzie cienka kołdra letnia albo kołdra jedwabna.


 

Poduszka do spania w ciąży


Różnych rozmiarów i od różnych producentów w sklepie internetowym Poduszka.com.pl

 

Poduszka dla ciężarnych
Poduszki dla ciężarnych
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu