wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Poduszka gryczana co to jest
Kontakt

Poduszka gryczana co to jest

wyroby z luski gryki
Poduszka z wypełnieniem łuski gryczanej - to ekologiczny czysty i taki, co podpowiedziało samą przyrodą sposób zrobić sen spokojniejszy, pracę produkcyjnie,  odpoczynek jest bardziej komfortowy. Łupiny gryki idealnie sprawdzają się jako wypełnienie poduszek dla alergików. Poduszki gryczane mają wiele właściwości. Są twarde, lecz jednocześnie elastyczne i lekkie, dzięki czemu doskonale dostosowują się do kształtu glowy.
 

Gryczana poduszka

nie odkształcają się i nie zbijają się. Łuska gryczana w poduszce jest odporna na zgniatanie i swobodnie przesypuje się wewnątrz pokrowca.Poduszki z wypełnieniem z łuski gryczanej

są rzeczywiście pożyteczny! To uwarunkowano wieloma czynnikami:

  • Po pierwsze, ona zapobiega przegrzaniu głowy, chrapaniu czy bólowi głowy, karku i barków. Rekomendują się jak uniwersalny środek dla poprawy krwiobiega, jak środek, co przygnębia niepokój i stres.
  • Po drugie, przepuszczająca powietrze, nie nagrzewa się od ciepła naszego ciała. Dzięki jej, podczas snu na gryczanej poduszce skóra głowy wolno dyszy i nie poci. Gryką zapewnia delikatny masaż podczas spania.
  • po trzecie, aromat gryki. Poduszka z łuską gryki wydziela charakterystyczny zapach, który jest pożyteczny dla zdrowego snu. Poduszki z gryczanej łupiny nie wymagają szczególnego odejścia. Dosyć regularnie przewietrzać i wysuszać poduszkę na świeżym powietrzu, i ona przesłuży latami.
     

W naszym sklepie internetowym Poduszka można kupić:

Gryczana poduszka z lawendą
- Poduszka gryczana z trawami różnych rodzajów
Poduszka gryczana dla dziecka
Poduszka gryczana uniwersalna
- inne wyroby z luski gryki


Poduszka z łuską gryki do spania dostępna jest w poszewce bawełnianej w następujących rozmiarach i cenie:

40 x 40

30 x 50

40 x 50

40 x 60

50 x 60

50 x 70

Różne rozmiary i rodzaje poduszek gryczanych.

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej