wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Tekstylia konopne - to nowość czy tradycja?
Kontakt
Producenci

Tekstylia konopne - to nowość czy tradycja?

Pościel z konopitkaniny konopne sklep


Włókna konopne są znane ludzkości już od tysięcy lat. Tkanina konopna, która była sprawdzana przez długi period człowiekiem.
 

Tekstylia z konopii są miękkie w dotyku oraz mocne i miłe dla skóry. Ten rodzaj tkaniny posiada jednak znacznie więcej zalet, ponieważ charakteryzuje się również dużą odpornością na bakterie.

Pościel jest niezbędnym wyposażeniem sypialni, w której spędzamy około 30% naszego życia. Wybierajmy pościel konopna z głową! Zwracaj uwage na wszystko.Zalety tkaniny konopnej


Ma większą wytrzymałość na bakterie, a przede wszystkim jej produkcja jest całkowicie bezpieczna dla środowiska naturalnego.

Żeby jednak pozyskać miekie włókno konopne trzeba poświęcić dużo czasu. Współczesne strategie produkcyjne są w pewnym stopniu związane z tradycyjnymi metodami. Oczywiście zwiększyła się wydajność dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu, który zdecydowanie zwiększa efektywność. Warto zwrócić uwagę na fakt, że konopie potrzebują znacznie mniej wody niż uprawa bawełny. Jednocześnie są to mało wymagające rośliny, które mogą rosnąć nawet na mało żyznej glebie. Tempo wzrostu konopi także jest bardzo szybkie, ponieważ wystarczy 120 dni, żeby można było rozpocząć zbiory.

 

Tekstylia z konopi

 

  1. Pościel konopia jest wykonana z materiału oddychającego oraz odprowadzającego wilgoć. Wypoczynek podczas snu stoi na bardzo wysokim poziomie. Odpowiednia wentylacja jest możliwa dzięki zastosowaniu pościeli konopnej wykonanej wyłącznie z naturalnych surowców.
  2. Koce konopne charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz trwałością, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystywane przez wiele lat.
  3. Sen jest bardzo ważny, dlatego warto zadbać, żeby poduszka konopna i kołdra konopie były wygodne.

 

Tekstylia konopne mogą być spokojnie użytkowane przez cały rok. Na uwagę zasługuje także wysoka zdolność izolacji termicznej. Jest to idealny wybór na chłodne noce oraz ciepłe dni, ponieważ w każdej sytuacji zapewnia optymalną temperaturę. Warto dodać, że tkanina konopna jest w 100 procentach biodegradowalna, dlatego nie wyrządza żadnej szkody dla środowiska naturalnego. Poza trwałością wyróżnia się także stosunkowo małą wagą. Należy pamiętać, że produkty konopne nie wywołują alergii, dlatego są idealne dla alergików.
 

Tekstylia konopne online

 

Teraz zrobić zakupy konopnych tekstyliów można przez internet. Szeroki asortyment i szybka wysyłka — to zalety sklepu internetowego z wyrobami konopnymi.

Zapraszamy na zakupy tekstylów konopnych w sklepie internetowym Poduszka.com.pl


konopne tekstylia


Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej