wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » AMZ Szamotuły
Kontakt
Producenci

AMZ Szamotuły

AMZ Szamotuły

AMZ Szamotuły

Firma rodzinna

Prężny rozwój firmy, która z małego rodzinnego przedsiębiorstwa na przestrzeni 30 lat zmieniła się w ponad 100-osobowy zespół, nie wyparł cennych wartości. W AMZ dbają o relacje między ludźmi. Zwracają uwagę na jakość tworzonych produktów, a także odpowiedzialnie podchodzą do środowiska naturalnego i ekologii.

 

Szyją od 30 lat

Kołdry i poduszki AMZ są w całości tworzone w Wielkopolsce, w Szamotułach. Nowoczesny, bardzo rozbudowany park maszynowy oraz wyspecjalizowany zespół, gwarantują jakość w każdym detalu – od wypełnienia, po poszycie. Produkty od AMZ znajdują się w milionach polskich domów, a także w wielu pokojach gościnnych. Wypoczywać w ich otoczeniu można między innymi w prestiżowych hotelach sieciowych.

 

Międzynarodowy wymiar

Jakość puchu od polskich gęsi jest znana na całym świecie.

AMZ jest firmą polską, usytuowaną w Wielkopolsce, jednak zasięg jej działań ciągle się poszerza. Poduszki i kołdry AMZ wyprodukowane w Szamotułach są chętnie wybierane przez klientów w kraju i za granicą – aktualnie w 15 europejskich krajach.

 

AMZ Szamotuły sklep internetowy z szybką wysyłką kołder, poduszek, nakładów na materac itd.
 

AMZ Szamotuły
AMZ Szamotuły sklep internetowy

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Dostępny kolory:
Wypełnienie podkładu:
Rozmiar i cena:
Rozmiar i cena poduszki:

Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu