wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Wełna owcza: wyjątkowe wypełnienie kołder, poduszek i nakładek
Kontakt
Producenci

Wełna owcza: wyjątkowe wypełnienie kołder, poduszek i nakładek

Co to jest owcza wełna?welna owcza koldra poduszka


To naturalne włókno o wyjątkowych właściwościach. Doskonały materiał do wypełniania kołder, poduszek i pokrowców na materac.

Posiada wiele pozytywnych właściwości, które wykorzystujemy w pościeli. Jeśli wełna doskonale ogrzewa owcę to dlaczego ludzie nie? Ciepło w owczej skórze może być wszystkim!
 

Podczas strzyżenia owiec dobra wełna owcza pozyskuje się z pięciu części ciała owcy:

  • łopatki,
  • zadu,
  • szyi,
  • brzucha
  • i pleców.


Wełna jest najmniej obciążona na plecach i ramionach i dlatego uważana jest za najlepszą. Owce są strzyżone raz lub dwa razy w roku.

Włókna wełny owczej są szczególnie elastyczne i wytrzymałe. Bardzo elastyczne, można je zginać i rozciągać, ale zawsze wracają do swojego pierwotnego kształtu. Włókno wełniane pokryte jest bardzo cienką, naturalną warstwą, czyli naskórkiem. Dzięki temu kropelki wody odpływają, a wilgoć po prostu wyparowuje. Przenika w postaci gazowej. Ich wyjątkowe właściwości sprawiają, że naturalne włosy owcy są idealnym materiałem wypełniającym tekstylia domowe.

 

Właściwości wełny owczej.

Kołdra z owczej wełny właściwości.


Wełna owcza bardzo dobrze odprowadza wilgoć. Świetny materiał jako wypełniający poduszki, kołdry i pokrowce, podkładki czy topery pod/na materace.

Ze względu na swoje naturalne pochodzenie, wełna owcza może przechowywać dużo powietrza, tworząc w ten sposób dobrą warstwę izolacyjną. Pościel z owczej wełny ma przede wszystkim działanie regulujące temperaturę, ponieważ ma najlepsze właściwości odprowadzania wilgoci pod wszystkimi wypełnieniami kołder. Latem czy zimą — klimat do spania pozostaje przyjemnie zrównoważony. Jednocześnie może wchłonąć wilgoć wytworzoną przez spoconego śpiącego i wypuścić ją na zewnątrz. Tworzy to suche i wygodne środowisko do spania bez gromadzenia się ciepła.

Toppery z owczej wełny są wyjątkowo miękkie i przytulne. Jakościowa wełna owcza z natury ma wysoką zdolność samooczyszczania!

 

Kupić pościel z owczej wełny online w sklepie internetowym Poduszka.com.pl


Dla tych, którzy lubią otaczać się przytulną, świeżą wełną — nasze produkty z owczą wełną są idealne.

Oferujemy Państwu następne tekstylia do sypialni z owczej wełny:

  1. Kołdry z wełny owczej.
  2. Poduszki wypełnione kulkami owczej wełny.
  3. Koce wełniane.
  4. Wełniany pokrowiec na materac.

 

Kołdra z owczej wełny.


Kołdry wypełnione owczą wełną charakteryzują się nie tylko zatrzymaniem ciepła, ale również doskonałą regulacją wilgotności. Dzięki temu bardzo dobrze wchłaniają wilgoć ciała. O wiele ważniejsze: przekazujesz to również środowisku. Zapewnia to, że podkład jest ciepły i suchy.

Kołdra z owczej wełny można kupić w naszym sklepie internetowym Poduszka.com.pl

 

Poduszka z owczej wełny.


Poduszki wypełnione kulkami z owczej wełny pochłaniają wilgoci do 30% swojej wagi. Neutralizują nieprzyjemne zapachy i czynniki drażniące skórę.

Poduszki z owczej wełny kup w sklepie online Poduszka.com.pl

 

Wełniany ochraniacz na materac.


Ochraniacz na materac z owczej wełny jest idealny do spania przez cały rok. Ochraniaczy wełniane na materac regulują temperaturę i wilgotność, przepuszczają powietrze i chronią materac.

Ochraniacz na materac wełna sklep internetowy online kup.
 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej