wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Poduszki dekoracyjne w przestrzeni
Kontakt

Poduszki dekoracyjne w przestrzeni

Poduszki dekoracyjne do salonuPoduszki dekoracyjne do salonu


W mieszkaniu powinna panować przyjazna atmosfera. Mowa tu nie tylko o stylowych meblach, pięknym łożu, komodach czy garderobie, ale i o dodatkach, nadających niesamowitego wyglądu, ale pod warunkiem, iż są właściwie dobrane. Warto tu choćby wymienić lampki nocne, różnego rodzaju bibeloty, zdjęcia, obrazy i bezwzględnie oryginalne poduchy i poduszki, które stanowią podstawowy element dekoracji.Futrzane poduszki dekoracyjne

Oprócz tego możemy tu wspomnieć o futrzanych poduchach, ale głównie pełnią funkcję ozdób podłogowych, na których można usiąść np. podczas czytania książki. Ponadto, charakteryzują się one wyszukanym wzornictwem, a wśród modnych motywów można wymienić, chociażby kwiaty, kratkę, paski, kołka, cętki, panterkę, zygzaki, grochy, mile widziane są również inspiracje orientalne. Poza tym ozdobne poduszki mogą także przedstawiać zwierzęta, pejzaże, a nawet postacie filmowe czy ukochaną osobę, gdyż coraz większym zainteresowaniem cieszą się poduszki ze zdjęciami. Należy zwrócić uwagę na to, iż przyjmują one oryginalne kształty, gdyż do dyspozycji mamy nie tylko tradycyjne poduszki kwadratowe, prostokątne czy małe jaśki, ale i poduchy okrągłe, w kształcie serca czy kwiatu. Poduszka dekoracyjna na kanapę do salonu, zawsze wygląda dobrze.
 

Kolorystyka poduszek dekoracyjnych

Trzeba zwrócić także uwagę na to, iż zdobione są one licznymi falbankami, też koronkowymi oraz frędzelkami na rogach, wieloma koralikami, za pomocą których wyszyte są fantazyjne wzory, rośliny czy zwierzęta. Mile widziane są także dekoracyjne napisy oraz nadruki. Jeśli chodzi o kolorystykę poduszek do sypialni, to jest ona po prostu bajeczna, ale bezdyskusyjne wśród najpopularniejszych odcieni możemy wymienić:

  • czerwień,
  • bordo,
  • srebro,
  • granat,
  • złoto,
  • turkus,
  • beż,
  • grafit, czy
  • brąz.

Oczywiście, śliczne są nie tylko jednokolorowe poduchy, ale w szczególności te, które stanowią połączenie kilku barw. Bowiem bardzo gustowne wygląda poduszka dekoracyjna w barwną szachownicę czy też czerwona poducha ze złotymi kwiatami.

A więc każdy się zgodzi z tym, iż dekoracyjne poduchy i poduszki to idealny dodatek do sypialni, który nadaje wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Poduszki dekoracyjne sklep internetowy Poduszka.com.pl

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej