{__SARE}
wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Pokrowiec na materac » Podkład kukurydziany na materac

Podkład kukurydziany na materac

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko promocje

kukurydziany podklad
Kukurydziany podkład na łóżko

Podkład kukurydziany na materac


Podkład kukurydziany na materac — idealnie łączy w sobie puszyste włókna kukurydziane z nowoczesnymi, innowacyjnymi włóknami. Podkład kukurydziany umożliwia regulację temperatury czy równomierne rozprowadzenie ciepła.

 

Podkład kukurydziany na materac — jakie jest jego zastosowanie?


Podkład na materac z włokna kukurydzy jest w pełni naturalnym produktem, biodegradowalnym o cennych dla komfortowego snu właściwościach. Ze względu na swoją lekkość i przewiewność, włókna kukurydziane bardzo dobrze przepuszczają powietrze.

Ekologiczny, naturalny podkład z włókna kukurydzianego ze względu na swoje antyalergiczne właściwości polecany jest do zastosowania nawet alergikom. Materiał bardzo dobrze chroni przed rozwojem roztoczy i innych szkodliwych mikroorganizmów. Głównym celem stosowania podkładów z włókna kukurydzy jest ochrona materaca przed brudem.


 

Dlaczego warto kupić podkład na materac z włókna kukurydzy?


Podkłady na materac z włókna kukurydzianego mają wiele zalet. Za te najistotniejsze można uznać:
- zdolność do aktywnej regulacji temperatury,
- zdolność do optymalnego zarządzania zarówno temperaturą, jak i wilgocią (co ma niezwykle istotny wpływ na zdrowy i komfortowy cen),
- elastyczność w dopasowaniu do wymagań cieplnych,
- zmniejszenie ryzyka przegrzania czy zamarzania.

Dla ułatwienia użytkowania, podkład kukurydziany został wyposażony w specjalne elastyczne narożniki, ułatwiające jego stabilne lokowanie na materacu.

Podkłady kukurydziane charakteryzują się bardzo dużą trwałością i odpornością na działanie wilgoci, dzięki czemu ich użyteczność nie zmniejsza się nawet wraz z upływem czasu.

Podkłady na materac wykonane z włókna kukurydzy dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwiej można dobrać produkt dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Poduszki kukurydzianekołdry z włókna kukurydzianego w naszym sklepie internetowym.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu