wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Naturalny wyrób - kołdry TENCEL
Kontakt
Producenci

Naturalny wyrób - kołdry TENCEL

Kołdry TENCEL - wygoda, którą pokochaszKołdry TENCEL ekologiczne


Poznaj niezwykle komfortowe produkty tekstylne. To wyroby naturalne, które nie posiadają w swoim składzie żadnych dodatków chemicznych. W dodatku wykorzystane włókna TENCEL charakteryzują się tym, że pozostają wyjątkowo gładkie i posiadają właściwości oddychające. Ekologiczne kołdry Tencel są wyrobem w pełni naturalnym, pochodzenia roślinnego. W dodatku istotnym elementem, który decyduje o popularności tego zakupu, jest maksymalna ilość komfortu oraz możliwość regulacji wraz z utrzymaniem właściwego poziomu temperatury. Wybierz właściwe propozycje pod względem doboru wytrzymałych materiałów tekstylnych, które pozwalają na uzyskanie maksymalnego poziomu komfortu.

 

Charakterystyka kołder TENCEL


Do najbardziej istotnych elementów zalicza się przede wszystkim kontrola wilgotności i wysoki poziom miękkości i przytulności. Co więcej, kołdry Tencel posiadają cenne właściwości antybakteryjne i wysokie parametry antyalergiczne. Ze względu na wygodę i budowę włókien, produkty tego rodzaju są doskonałym wyborem na każdą porę roku. 

Kołdra Tencel to wyrób w pełni naturalny z włókien celulozowych, które pochodzą z drewna. Kołdra Tencel to funkcjonalny i luksusowy wyrób, który posiada niezwykłe właściwości oddychające. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie przyjemnego, suchego klimatu snu i zadbanie o naturalny poziom ochrony przed bakteriami. Włókna Tencel są wyborami w pełni biodegradowalnymi.

 

Jak zadbać o swój sen?

 

Wielokrotnie owe pytanie pojawia się w wielu środowiskach, jednak rzadko kto jest w stanie podać na nie właściwą odpowiedź. Okazuje się jednak, że aby zadbać o swój sen, niezbędne jest wdrożenie prostych zmian, które gwarantują uzyskanie efektów w błyskawicznym czasie. Mowa przede wszystkim o tym, aby miejsce do spania było we właściwym sposób wywietrzone, a temperatura w sypialni pozostawała na stałym, właściwym poziomie bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne za oknem. Niezbędnym aspektem, który oprócz temperatury wpływa na komfort naszego snu, jest wygoda elementów tekstylnych, wykorzystywanych w codzienności. Właśnie dlatego tak ważne jest zadbanie o kołdry i pozostałe elementy, które charakteryzują sięJak zadbać o swój sen wysokim poziomem cyrkulacji powietrza.

 

Przedstawiamy kilka praktycznych zasad, których wdrożenie i systematyczne przestrzeganie pozytywnie wpłyną na higienę snu. Pierwszym krokiem jest maksymalne ograniczenie czasu, jaki jest spędzany w łóżku. W sypialni nie powinniśmy oglądać telewizji, czy oddawać się lekturze ulubionej książki. To pomieszczenie ma służyć wyłącznie do odprężenia i naszej regeneracji w trakcie nocy. Co więcej do jednej z najważniejszych zasad higieny snu zalicza się fakt, aby nie próbować zasnąć na siłę. Postaraj się usunąć zegarek z zasięgu Twojego wzroku, aby nie dekoncentrować się i w pełni skupić na procesie zasypiania. Dla spokojnego i efektywnego snu, warto jest zmęczyć się fizycznie późnym popołudniem, jednak nie później jak dwie godziny przed planowanym zaśnięciem. Staraj się unikać kofeiny, nikotyny i alkoholu, a jeśli jesteś kawoszem i nie jesteś w stanie zrezygnować z tego napoju na stałe, ogranicz jego spożycia w drugiej połowie dnia. Jednym z najbardziej istotnych elementów, który ma wpływ na nasz cykl dobowy, jest prowadzenie regularnego trybu życia.

 

Jak zadbać o regularny tryb życia?


W celu zadbania o swój regularny tryb życia, który ma bezpośredni wpływ na jakość naszego snu, warto zastosować w swojej codzienności szereg sprawdzonych rozwiązań.
  1. Między innymi staraj się codziennie wstawać rano o mniej więcej tej samej porze.
  2. Każdego wieczora zaplanuj swoją listę zadań na następny dzień tak, aby nie odkładać ważnych obowiązków na późne pory.
  3. Wprowadź do swojego harmonogramu regularne przerwy i w ich tracie spożywaj pełnowartościowe posiłki, a dodatkowo zadbaj o właściwy poziom nawodnienia.
  4. Nie ograniczaj się do poświęcania czasu na pasję i czytanie.
  5. Oprócz zmęczenia fizycznego kilka godzin przed snem, wprowadź blok czasowy na pogłębianie swoich umiejętności. Dzięki temu w znacznym stopniu wpłyniesz na swoje zadowolenie z codzienności i możesz poszerzyć wachlarz swoich umiejętności.
  6. Oprócz tego godzinę przed snem ogranicz korzystanie z urządzeń mobilnych przynajmniej godzinę przed zaśnięciem.
  7. Staraj się ograniczyć drzemki w trakcie dnia.
 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej