wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Tekstylia dla dzieci » Narzuta na łóżko dziecięce

Narzuta na łóżko dziecięce

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oryginalne i kolorowe narzuty na łóżka dziecięcenarzuta dla dzieci

 

Dekorowanie pokoju dziecięcego ma na celu stworzenie bezpiecznej i przyjaznej dla malucha przestrzeni. Taki stan można osiągnąć, zdobiąc ściany oryginalnymi tapetami, naklejkami oraz obrazkami, a także kolorowymi narzutami na dziecięce łóżeczka, będące oazą wypoczynku i relaksu.

 

Narzuty na łóżko dziecięce

 

Wzory narzut dziecięcych zależne są od wieku malucha – dla dzieci młodszych są to postaci z bajek, sylwetki zwierzątek lub roślinki. Dla starszych pociech mogą to być postaci z kreskówek, komiksów, młodzieżowych filmów, a także wizerunki ulubionych „gwiazd” muzyki.

 

Dziecięca narzuta na łóżko

 

Dla najmłodszych pociech narzuta na łóżko dla dzieci to nie tylko ochrona pościeli przed kurzem, ale również dodatkowy plac zabaw – warto więc, by tego rodzaju tkanina była bardzo kolorowa, pobudzała kreatywność dziecka, a także przedstawiała tematykę aktualnie interesującą malucha. Mogą to być postaci z ulubionych bajek o zwierzątkach, wybrane sceny z chętnie czytanych książeczek, grafika w postaci motywów serduszek, gwiazdek lub innych drobnych wzorków, jak również motywy owocowe.

 

Narzuty na łóżko dziewczęce

 

Dziewczynki w znakomitej większości pasjonują się królewnami i księżniczkami z bajek, z tego powodu idealną dekoracją pokoju będzie narzuta na łóżko dziecięce z wizerunkiem Królewny Śnieżki, Kopciuszka czy chociażby wybranej sceny ze znanej bajki. Świetną propozycją będą również narzuty z grafiką kwiatków, motylków lub wizerunkiem idoli filmów młodzieżowych, chętnie oglądanych przez dorastającą młodzież.

 

Narzuty na łóżko dla chłopca

 

Miłośnicy morskich opowieści z pewnością ucieszą się narzutą w motyw okrętów żaglowych, nadruku mapy świata czy wielką grafiką róży wiatrów.
Sportowcy chętnie zobaczą na swojej kapie wizerunki najlepszych — z ulubionej dyscypliny sportowej — zawodników lub logo klubu sportowego. Mali podróżnicy zainspirują się narzutą w motywy pojazdów, miast, lub krajobrazów.

 

Narzuty na łóżko dziecięce sklep internetowy

 

Piękne, wielokolorowe narzuty, o zróżnicowanym wzornictwie, wielkościach i grubościach znajdziemy w sklepie internetowym Poduszka.com.pl