wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdra z lnu czy konopi?
Kontakt
Producenci

Kołdra z lnu czy konopi?

Poznaj ekskluzywne wyposażenie sypialni - kołdry z lnu i konopikołdra konopna czy lniana


Szukasz praktycznych, a zarazem funkcjonalnych elementów, które wchodzą w skład wyposażenia Twojej sypialni? W takiej sytuacji organiczne i luksusowe kołdry naturalne, to dobre rozwiązanie. Produkty tego typu zostały wykonane z najwyższej jakości tkaniny (lnianej lub bawełnianej) oraz lnianego lub konopnego wypełnienia. Dla wielu osób kołdra letnia tego typu to bez cienia wątpliwości, jedna z najbardziej naturalnych i najzdrowszych form wykorzystywania materiałów tekstylnych w naszej codzienności.

 

Kołdry letnie - len i konopie


W przypadku korzystania z odpowiednich elementów, istotne jest zwrócenie uwagi na tkaninę, z której wykonane zostało poszycie. Wybranie tego rodzaju elementów to świetny wybór dla alergików. Antyalergiczne produkty są wykonane z naturalnej tkaniny wraz ze sprężystym, naturalnym wypełnieniem konopnym lub lnianym. 

Ekskluzywne kołdry z lnu i konopi to ekologiczny wybór. Z jakich powodów? Rośliny, aby rosnąć nie potrzebują herbicydów i pestycydów. W dodatku nie wymagają dużej ilości wody. Warto wiedzieć również, że włókna konopne i lniane pozostają w znacznym stopniu mocniejsze od bawełny i w doskonałym stopniu chronią przed zmieniającymi się warunkami atmosferycznymi na zewnątrz. Z tego właśnie względu - luksusowe kołdry z konopi i lnu, pozwalają na to, aby latem być przewiewną formą otulenia w trakcie snu, z kolei zimą - gwarantować odpowiednią temperaturę i ogrzewać. Naturalne, luksusowe kołdry z wypełnieniem konopnym lub lnianym, spełniają wszystkie wymagania klientów.

 

Dlaczego warto wybrać ekskluzywne kołdry z lnu i konopi?


Produkty tego rodzaju gwarantują odpowiedni poziom cyrkulacji powietrza. Istotnym aspektem jest także możliwość ochrony środowiska za sprawą świadomych wyborów konsumenckich. Proces uprawiania lnu i konopi włóknistej nie wymaga korzystania ze szkodliwych dla środowiska nawozów chemicznych oraz sztucznego nawodnienia. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie w 100 procentach naturalnego, ekologicznego, a zarazem zdrowego dla naszej skóry materiału tekstylnego. Włókna materiału z lnu i konopi są niezwykle lekkie i delikatne.

 

Jakie są właściwości kołdry z lnu i konopi?
 

Do najbardziej istotnych właściwości kołdry z lnu i konopi zalicza się wchłanianie i odprowadzanie wilgoci. Dodatkowo ten ekskluzywny materiał zapobiega nadmiernemu poceniu i nie gromadzi kurzu. Zarówno konopia, jak również len, to jedne z najbardziej istotnych środków przeciwbakteryjnych. W ten sposób użytkownicy tego typu materiałów tekstylnych, otrzymują pełną ochronę przed grzybami, roztoczami i bakteriami.


 

Właściwości są obecnie znane przez szersze grono konsumentów. Najwięcej osób zwraca uwagę na wytrzymałość tkaniny, połączonej z jej wysokim poziomem przewiewności. W dodatku len charakteryzuje się istotnymi z punktu widzenia alergików i astmatyków właściwościami antybakteryjnymi. Tkanina w całości ulega biodegradacji. Podjęcie decyzji o dodatkowym wykorzystaniu innowacyjnej formy - wypełnienia kołder materiałem konopnym lub lnianym doprowadziło do tego, że kołdry charakteryzują się wysoką odpornością na rozciąganie i tarcie.

 

Zadbaj o swój sen w trakcie snu
 

Wykorzystanie w swojej codzienności kołdry z wypełnieniem lnianym lub konopnym, doprowadza do uzyskania znakomitego poziomu cyrkulacji powietrza. Zadbanie o doskonały poziom izolacji cieplnej połączenia tkanin z lnu i konopi doprowadza do tego, że proponowane rozwiązania gwarantują lepszy, spokojny sen.

 

Podsumowanie
 

Organiczne kołdry z lnu i konopi posiadają przede wszystkim właściwości antybakteryjne. Dzięki temu zapobiegają powstawaniu się grzybów i bakterii. Oprócz tego istotną cechą charakterystyczną są właściwości antyalergiczne, które chronią przed roztoczami. Co więcej, kołdra z lnu i konopi pochłania i odprowadza wilgoć, co w znacznym stopniu zapobiega nadmiernego poceniu się w trakcie snu. Zakup produktów z włókien lnianych i konopnych, gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie - są bowiem niezwykle wytrzymałe mimo wieloletniej eksploatacji. Niezwykle cennym elementem jest fakt, że ekskluzywne kołdry z lnu i konopi są w pełni przyjazne dla środowiska naturalnego.

 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej