wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Kołdra antyroztoczowa — właściwości i specyfika
Kontakt
Producenci

Kołdra antyroztoczowa — właściwości i specyfika

Kołdra antyroztoczowa
alt
Kołdra antyroztoczowa


To specyficzny rodzaj pościeli. Jej skład zmniejsza prawdopodobieństwo namnażania się grzybów, roztoczy i bakterii. Brak tych alergenów ogranicza ryzyko powstania reakcji alergicznej, co ma wpłynąć na poprawę jakości i komfortu snu.


Kołdra antyalergiczna antyroztoczowa właściwości

Właściwości kołder antyroztoczowych antyalergicznych zapewniają lepszą jakość snu. Standardowe kołdry mogą emitować różnego rodzaju alergeny, które — poprzez wywołanie reakcji alergicznych — skutecznie utrudniają sen i wypoczynek.


Kołdra antyroztoczowa i jej właściwości

W kołdrach antyroztoczowych istotną rolę odgrywa wykorzystany do ich produkcji materiał. Jego właściwości prowadzą do ograniczenia, a nawet całkowitego wyeliminowania roztoczy, co oczywiście zmniejsza ilość pozostawionych przezeń odchodów (uważanych za czynnik alergologiczny).


Kołdra antyroztoczowa Evolon

Dzięki zastosowaniu materiału o nazwie Evolon niektóre kołdry antyroztoczowe są całkowicie odporne na oddziaływanie roztoczy. Tworzywo to składa się z włókien, których rozmiary są nawet 200 krotnie mniejsze od średnicy ludzkiego włosa. Dzięki temu alergeny trafiają na nieprzekraczalną dla nich barierę.
Kołdra antyroztoczowa puchowa Evolon Evolution w różnych rozmiarach. Kołdra antyroztoczowa 140x200 cm

Kołdra o rozmiarach 140 x 200 cm to idealna propozycja dla osób, które lubią spać w pojedynkę, a także chcą cieszyć się wolnym od alergenów snem. Kołdra ta zajmuje niewiele miejsca i jest niezwykle funkcjonalna. Co ważne, jest to produkt całoroczny, doskonale utrzymujący ciepło.


Kołdra antyroztoczowa 160x200 cm

Kołdra w tym rozmiarze to do doskonała propozycja dla osób, które chcą cieszyć się niezwykłym komfortem spania w zdrowych, sterylnych warunkach. Jest to też doskonała opcja dla dzieci, które — jak wiadomo — lubią się wiercić w łóżku.


Kołdra antyroztoczowa 200x220 cm

To wręcz gigantyczna dwuosobowa kołdra, pod którą - oprócz rodziców - zmieszczą się również dziecko. Zapewnia ona mnóstwo miejsca i jeszcze więcej ciepła, dzięki czemu jej potencjał można wykorzystać tak latem, jak i zimą.


Allerban - co to jest?
alt
Kołdry antyroztoczowe


Niezwykłe właściwości Allerbanu - czyli specjalnie zaprojektowanej tkaniny - wynikają z jej struktury. Dzięki niej roztocza (czyli maleńkie pajęczaki) nie mogą dostać się do pokarmu, co oczywiście prowadzi do ich masowego wyginięcia.
Kołdra hollofil allerban - letnia, uniwersalna czy zimowa? Kołdra antyroztoczowa Evolon opinie

W technologii Evolon najważniejsza jest struktura wykorzystanego do produkcji kołder tworzywa. Dzięki jego dużej gęstości, roztocza nie są w stanie mnożyć w jej wnętrzu alergenów, co ogranicza reakcje uczuleniowe u osób korzystających z niej.


Kołdra Hollofil Allerban 140x200

Kołdra Hollofil Allerban została zaprojektowana w ten sposób, by zapewnić jej posiadaczowi maksymalny komfort nocnego wypoczynku. Co ważne, jej właściwości utrzymują się nawet po upływie wielu cykli prania w określonych przez producenta warunkach.


Hollofil Allerban opinie

Mocną stroną kołdry Allerban są jej... referencje. Tak, kołdra ta została już doceniona przez wielu użytkowników, z których gros stanowiły osoby cierpiące na alergię. Jednoznacznie określiły one, że kołdry te skutecznie minimalizują ryzyko reakcji alergicznych i znacząco poprawiają komfort snu.

 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu