wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Koce, narzuty i pledy bawełniane, akrylowe do salonu i sypialni.
Kontakt

Koce, narzuty i pledy bawełniane, akrylowe do salonu i sypialni.

Koce biederlack
Większość osób nie wyobraża sobie życia bez koca, gdyż tak naprawdę jest on bardzo praktyczny. Koc albo pled może upiększać nasze mieszkanie, ochraniać nas przed zimnem. Jest niezastąpiony podczas pikniku (koc piknikowy), w trakcie letnich dni, kiedy pragniemy wylegiwać się na trawie czy plaży (koce plażowe). Z pewnością, ich wybór jest przeogromny, od bardzo klasycznych koców po oryginalne pledy z wyszukanym wzornictwem.
 

Rodzaje koców

 • Nie ulega wątpliwości to, że do jednych z najpopularniejszych należą koce z wełny a koce bawełniane. Przede wszystkim, mowa tu o wyrobach z wełny owczej, które są bardzo znane w naszym kraju.


 • Na uwagę zasługują tu też pledy z wełny wielbłądziej.
 • Elitarne pledy z kaszmiru (kóz kaszmirskich), które możemy uznać za prozdrowotne.
 • Nie zapominamy także o ślicznych kocach bawełnianych, w szczególności z bawełny organicznej, które są wprost idealne dla małych dzieci.
 • Godne polecenia są również koce z akrylu, mięciutkie, nie tracą włosia, łatwo się je pierze i co najważniejsze nie kosztują wiele.
 • Równie puszyste są wyroby z mikrofibry, które można czyścić także chemicznie. Ponadto, nie gryzą ani się nie kudłacą.
 • Kolejną propozycją są koce polarowe, miłe w dotyku, lekkie i niezajmujące wiele miejsca, dlatego często pełnią funkcję pledu turystycznego.

Rozmiary koców

Dostępny szeroki wybór rozmiarów koców. Koce dla bobasów i przedszkolaków w rozmiarach:

 1. 50x50
 2. 75x90
 3. 75x100

Koce dla dzieci w wieku szkolnym w rozmiarach:

 1. 110x170
 2. 130x170
 3. 130x180
 4. 150x200

Koce dla dorosłych:

 1. 150 x 200
 2. 160x200
 3. 180 x 200

Koce narzuty:

 1. 180x200
 2. 180x220
 3. 200x220
 4. 220x240
Nietypowe koce

Nie mniejszą popularnością cieszą się bajeczne koce niemieckie Biederlack, które są szykowne, dlatego najczęściej stanowią część wystroju salonu lub sypialni. Warto tu choćby wymienić produkty kraciaste lub upiększane wytłaczanymi wzorami. Z pewnością, bardzo okazałe są własnoręcznie wykonane pledy na szydełku lub drutach. Oczywiście, ich znakiem rozpoznawczym są piękne sploty i ściegi, a także unikatowa ornamentyka. Na uwagę zasługują tu koce w stylu ludowym oraz fasony ozdabiane frędzlami. Oprócz tego należy powiedzieć tu o niepowtarzalnych narzutach patchworkowych, które zostały zapoczątkowane przez biedotę, zmuszoną do szycia narzut czy pościeli z różnych, niepasujących do siebie kawałeczków materiałów. Obecnie, są modne i odbierane jako bardzo gustowne. Ponadto, za niezwykle szykowne można uznać narzuty z satyny, które pięknie mienią się w świetle.

Niewątpliwie, do najpiękniejszych należą kocyki dla dzieci. Otóż są niesamowicie kolorowe, upiększane postaciami bajkowymi, czasami imieniem malucha, zabawkami. Poza tym milutkie w dotyku i stworzone z najwyższej jakości tkanin. Trzeba też powiedzieć o tym, że w ostatnio modne są kocyki i maty do jogi, które muszą być stabilne, mieć odpowiednie wymiary, by można było na nich bezpiecznie przeprowadzić trening.

Podsumowując, w sklepie internetowym Poduszka.com.pl nie brakuje fantastycznych koców, które wręcz kuszą nas piękną paletą barw, nietypowym wzornictwem i bogactwem materiałów oraz wzorów. Wystarczy tylko się uważnie rozejrzeć, by znaleźć idealny pled, koc albo narzut dla siebie ta dziecka.
 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej