wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Dla czego lniane torby i lniane woreczki?
Kontakt
Producenci

Dla czego lniane torby i lniane woreczki?

Lniane torby cieszą się rosnącą popularnością. Nie ma w tym zresztą nic dziwnego: nie tylko prezentują się doskonale, ale również pozwalają zadbać o
Torby lniane
Torby lniane
środowisko, a nawet zaoszczędzić sporo pieniędzy!

 

Lniane woreczki na zakupy


Torby z lnu to doskonała alternatywa dla standardowych, plastikowych torebek, które można otrzymać w sklepach, a także bawełnianych toreb wielorazowych. Dzięki właściwościom lnu, takie torebki lniane są zdecydowanie bardziej wytrzymałe od innych modeli, a przy tym oferują niepowtarzalny design.


Rozmiar dopasowany do potrzeb

W ofercie znajdują się zarówno woreczki lniane małe, odpowiednie na niewielkie sprawunki, jak i duże, lniane torby na zakupy, w które można spakować większe zapasy. Dzięki tak szerokiemu wyborowi każdy jest w stanie znaleźć coś, co będzie mu odpowiadać zarówno pod względem wyglądu, jak i wielkości.

 

Dlaczego warto zainwestować w lniane woreczki?

Od kilku lat plastikowe torebki, które można znaleźć w sklepach, są odpłatne. Choć kwota rzędu kilkudziesięciu groszy nie wydaje się być wysoką, po podsumowaniu miesięcznych lub rocznych wydatków na zupełnie niepotrzebne torby foliowe - robi się ona dość znacząca.

Oszczędność pieniędzy nie jest jednak jedyną zaletą, jaką niesie za sobą zakup lnianych torebeczek na zakupy. Przede wszystkim, mamy możliwość chronić planetę przed nadmierną produkcją plastiku, a także... zaoszczędzić sporo przestrzeni. W większości domów można bowiem znaleźć dziesiątki toreb, których i tak nie zabieramy na zakupy, bo po prostu o nich nie pamiętamy. Lnianą torbę na zakupy można wrzucić do plecaka, torebki czy schowka w samochodzie - i mieć ją zawsze pod ręką!

Torby z lnu na zakupy są także zdecydowanie bardziej wytrzymałe od modeli wykonanych z papieru, plastiku, a nawet bawełny. Są to odpowiednie na chleb, pieczywo, owoce, warzywa woreczki, które mogą unieść także cięższe sprawunki - jak np. olej czy mleko. Dodatkowo, lniane torby bez nadruku przypadną do gustu każdemu - ich neutralna, ale stylowa forma sprawia, że są odpowiednim wyborem zarówno dla pań, jak i panów.


 

Len woreczki - bezpieczne dla produktów spożywczych

Lniane woreczki
Lniane woreczki

Lniane torby to nie tylko oszczędność, ale również bezpieczeństwo dla produktów spożywczych. Pakując sprawunki w lnianą torbę chronimy je przed ekspozycją na plastik, a co za tym idzie - chronimy własne zdrowie.

 
Eko torby na zakupy hurtownia - dla jeszcze większych oszczędności

Kupując lniane torby w hurtowni, możemy liczyć na jeszcze większe oszczędności. To nie tylko możliwość zapomnienia o konieczności ciągłego kupowania plastikowych torebek przy okazji każdych zakupów, ale również zdecydowanie niższe ceny niż w tradycyjnych sklepach. Bogaty wybór rozmiarów sprawia, że każdy znajdzie coś, co będzie odpowiadać jego potrzebom.

 
Torby z lnu na zakupy/producent - odpowiedź na wiele potrzeb

Lniane woreczki i torby to doskonałe rozwiązanie jako możliwość spakowania zakupów w sklepie, ale nie tylko. Są one równie dobrym pomysłem, gdy chcemy spakować do pracy lub szkoły posiłek, a także zabrać ze sobą kilka drobiazgów na trasę. Wytrzymałe i estetyczne, torby lniane mogą spełniać wiele funkcji. Kupowane bezpośrednio od producenta - wyróżniają się przystępną ceną, a także wysoką jakością wykonania.
 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej
Nie pokazuj więcej tego komunikatu