wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Tekstylia dla dzieci » Poduszka dla niemowlaka

Poduszka dla niemowlaka

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Poduszka dla niemowlakapoduszka dla niemowlaka

Zastanawiasz się, jaka powinna być poduszka dla niemowlaka, a także, od kiedy można ją stosować? Warto kupować rozważnie takie akcesoria, by nie zaszkodzić maluszkowi. Na rynku jest mnóstwo rozmaitych modeli i nie wszystkie nadają się do stosowania od pierwszych miesięcy życia.

 

Od pierwszych dni życia?


Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że są różne rodzaje poduszek dla niemowląt. Dlatego, jeśli chcesz znać odpowiedź na pytanie: poduszka dla niemowlaka od kiedy, weź najpierw pod uwagę to, że nawet jeśli Twoje dziecko jest za małe na poduszkę, to inny jej rodzaj będzie mu potrzebny na przykład podczas jazdy samochodem.

Poduszka dla niemowlaka do spania to produkt, którego nie powinno się zazwyczaj używać, zanim dziecko skończy 12-18 miesięcy, choć niektórzy specjaliści uważają, że o cienkiej, płaskiej poduszki można pomyśleć już pół roku wcześniej. Pierwsza poduszka do spania dla tak małego dziecka nie może być zbyt gruba. Idealna będzie płaska poduszka dla niemowlaka. Taki model nie będzie powodował nienaturalnego wygięcia szyi.

 

Poduszka dla niemowląt do zadań specjalnych


Każdemu maluszkowi przyda się poduszka dla niemowlaka motylek. Co istotne, można stosować ją od pierwszych dni życia, jednak dziecko powinno spać na niej tylko wtedy, gdy ma katar i problemy z oddychaniem. Zazwyczaj takie modele znajdują zastosowanie w wózkach lub w samochodach. Jest to najlepsza poduszka dla niemowlaka zabezpieczająca przed wstrząsami i opadnięciem głowy. Pozwala utrzymać maluchowi głowę w stabilnej i bezpiecznej pozycji.

Czasami potrzebna jest poduszka dla niemowlaka kształtująca główkę. Jest jednak polecana tylko w przypadku, gdy u maluszka widoczne jest spłaszczenie głowy.


Poduszka dla niemowlaka rodzaje to temat, który koniecznie trzeba zgłębić, zanim zamówi się wyprawkę dla swojej pociechy.

Poduszka dla noworodka sklep Poduszka.com.pl online. Zapraszamy na zakupy przez sklep internetowy.