wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Lniane tkaniny pościelowe
Kontakt
Producenci

Lniane tkaniny pościelowe

Lniane tkaniny pościeloweLniane tkaniny poscielowe


Dlaczego len lepszy? Jest to bardzo niezwykła tkanina. Nadaje niepowtarzalny klimat w naszych wnętrzach. Ekologiczność i antyalergiczność — to jedna z głównych wielu zalet materiału lnianego!


Pościelowe tkaniny lniane i ich cenne zalety


Ponieważ len to bardzo wytrzymały materiał — to warto zainwestować w taką posciel lnianę. Lniane pościele w sklepe internetowym dostępne w różnych cenach, rozmiarach i kolorach.
Tkanina lniana jest zdecydowanie bardziej wytrzymała niż bawełna czy inny materiał. Dlatego posłuży nam długo. Z każdym praniem tkanina lniana nabiera szlachetności i zyskuje na wyglądzie. Co jest zupełnie odwrotne niż w przypadku pościeli z innych materiałów jak jedwab czy bawełna.Tkanina lniana ma także elegancki wygląd i od zawsze stanowiła synonim szyku i ekologiczności. Cudowna charakterystyczna faktura tkaniny lnianej nie da się pomylić jej z żadnym innym materiałem.


Dlaczego len jest idealny na pościel?


Pościelowe tkaniny lniane — to najlepszy wybór dla każdego z nas. Nie wszyscy mają taką świadomość, ale ma ona mnóstwo właściwości prozdrowotnych. Ponieważ len jest to od dawna wiadomy i bardzo popularny materiał na pościel.


Pościel lniana właściwości:

  • antybakteryjne
  • jest przewiewny
  • nie elektryzuje się
  • len jest bardzo lekki
  • jest naturalnie antyalergiczny
  • posiada wysoką absorpcję wilgoci
  • len zmiękczany na pościel (miękki len) jest bardzo przyjemny na dotyk


Posciel lniana komplet jest jedną z najlepszych inwestycji w naszej sypialni. Zapewni nam zdrowy i głęboki sen na długi czasy.


Len pomaga w utrzymaniu stanu naszego ciała w dobrej formie. Oczywiście stan naszego organizmu zależy od wielu innych czynników. Niemniej jednak spanie pod pościelą uszytą z naturalnej tkaniny lnianej oddziałuje bardzo korzystnie.


Przede wszystkim tkaniny lniane pozwalają skórze swobodnie oddychać. Podczas snu organizm wydala dwutlenek węgla a przenika do niego bez najmniejszych przeszkód świeże i czyste powietrze. Pościel z tkanin lnianych bardzo dobrze sprawdzi się zarówno latem, jak i zimą. A to za sprawą właściwości termoregulacyjnych lnu pościeli. Zimą daje przyjemne ciepło a latem chłodzi.


Lniana posciel zalecana jest przede wszystkim osobom ze skłonnościami do uczuleń i alergii. Z uwagi na to, że materiał ten nie posiada żadnych alergenów ani składników stanowiących dla nich pożywkę. Len nie wywołuje także podrażnień skóry i ma działanie antystatyczne. Pościel z lnu niemowlętom i małym dzieciom jest także zalecana. Jej zaletą jest także to, że nie przyciąga kurzu. Poza tym len ma właściwości bakteriostatyczne. Nie bez przyczyny to właśnie len w dawnych czasach do bandażowania ran.


W naszej ofercie znajdziecie zmiękczane tkaniny 100 % len wysokiej jakości w różnej kolorystyce o przeznaczeniu pościelowym. Gotowe komplety pościelowe z lnu i len pościelowy na metry.
 

Poduszka.com.pl

sklep internetowy

886 768 986

Dobry sen, dobry dzień!


Przejdź do strony głównej